Soffgrupp 1900-talets första hälft

196374

SOFFGRUPP, 5 delar, 1900-talets första hälft, soffa, 2 karmstolar, 2 stolar, betsat trä, stoppade sitsar samt ryggstöd klädda i mönstrad textil, soffans längd 136 cm

Bruksslitage

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

852259
852180
851923
848701

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.