Spelbord 1800-tal

196372

SPELBORD, mahogny, nyrokoko, utfällbar skiva, svängda ben, höjd 78, 92x45(+45) cm

Lagningar, skador

Rum 1

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
848560
550
852291
500
848560
450
852253
848560

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.