Bord

196371

PELARBORD, mahogny, 1800-tal, låda i sarg, utfällbara klaffar, tassformade fötter, höjd 75, 104(+44)x75 cm

Nycklar saknas, repor, slitage

Rum 12

Bord

Budhistorik (5 bud)
849103
1 600
848992
847308
1 400
848987
1 300
847308

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.