Albert Johansson blandteknik

196370

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "In medias res VIII", signerad och daterad Albert Johansson 1970-71, blandteknik och collage på papp, 122x152 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Albert Johansson blandteknik

Budhistorik (10 bud)
852102
8 000
852081
7 000
852080
6 000
852078
5 000
852077

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.