Ante Karlsson-Stig oljemålning

196367

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): By i landskap, signerad och daterad A K:son Stig -16, olja på duk, 43x65 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (18 bud)
852292
3 400
852252
3 200
852252
852067
2 800
852251
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.