Ante Karlsson-Stig oljemålning

196365

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Landskap, signerad och otydligt daterad A. K.:son Stig, olja på duk, 41x55 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (19 bud)
852349
1 300
852057
852057
852348
852057
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.