Yrjö Edelmann litografi

196363

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y Edelmann, numrerad 156/500, färglitografi, bladstorlek 44x60 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (15 bud)
852210
1 700
852208
1 600
850749
852207
850749

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.