Tapet 1600-tal

196359

TAPET, handvävd, 1600-tal, verdure-motiv med fåglar, ormar och frukter samt franska liljor i bården, 150x48 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Rum 5

Tapet 1600-tal

Budhistorik (20 bud)
852227
4 800
852226
4 600
852226
4 400
852223
4 200
852225
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.