Vas Kosta Boda

196344

VAS, Kjell Engman för Kosta Boda, otydligt signerad och numrerad, underfång, höjd 27 cm

Glas

Monter 8

Vas Kosta Boda

Budhistorik (3 bud)

848787
848690
500
847056

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.