Penselbad

196342

PENSELBAD, 2 st, Kina, 1900-tal, troligen agat, på träställ med delvis genombruten dekor, total höjd ca7-8 cm

Nagg, en med avslag undertill

Orientaliskt

Monter 8

Penselbad

Budhistorik (12 bud)
852113
852048
852076
852048
850
852029

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.