Herbert Andersson Walås akvarell

196330

WALÅS, Herbert Andersson (född 1912), "Ischia från San Angelo", signerad Walås, akvarell, 29x39

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik

2013-07-25 kl 22:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.