Einar Forseth blandteknik

196326

FORSETH, Einar (1892-1982):Skiss till altartavla sundre kyrka, signerad och daterad Forseth 1956, blandteknik, 52x19 cm

Fack 11

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (24 bud)
852025
1 800
852010
1 700
852024
1 700
852010
1 600
852007

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.