Bord 1800-tal

196321

PELARBORD, 1800-tal, fanerad i valnöt, rund delvis svärtad skiva, tredelad fot med skuren dekor, diameter 66 höjd 77 cm

Rum 4

Bord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
851651
550
851641
500
851641
850009
849162

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.