Sybord

196320

SYBORD, 17/1800-tal, björk, rektangulär skiva, avsmalnande ben, höjd 74, 35x49, cm

Lagningar, slitage, repor

Rum 13

Sybord

Budhistorik (13 bud)
851666
1 300
851649
851665
851649
851663

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.