James Poole oljemålning

196319

POOLE, James, England (1804-1886),"The derwent at hathersage", Signerad J. Poole, Olja på duk, 21x15,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 11

James Poole oljemålning

Budhistorik (7 bud)
851551
849392
849391
700
849330
650
849271
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.