Karmstol

196317

SKRIVSTOL, 18/1900-tal, björk, stoppad sits

Lagningar, skador

Rum 4

Karmstol

Budhistorik (1 bud)

850155
2013-07-22 15:08:23

2013-07-24 kl 22:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.