Ragnar Persson oljemålning

196315

PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Stadsbild från Cassablanca", signerad R.P, olja på duk, 33,5x42 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
851640
851638
3 200
851636
2 800
851459
849773

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.