Frederic Jacques Sang oljemålning

196299

SANG, Frederic Jacques (1800-tal): Havsmotiv, signerad F.J. Sang, olja på duk, 56x76,5 cm

Smärre dukhål

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (8 bud)
851468
900
850993
850
850488
847288
750
847118
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.