Omega armbandsur

196297

ARMBANDSUR, stål, Omega, 1940/50-tal, manuellt verk, plexiglas, diameter ca 35 mm inkl krona, fixoflex band

Bruksslitage, glas med repor

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega armbandsur
Budhistorik (8 bud)
847510
650
851207
600
847510
550
851206
500
847510
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.