Lennart Jirlow mapp

196295

JIRLOW, Lennart (född 1936): Mapp innehållande fem orginal litografier, samtliga signerad L Jirlow, 361/385, tryckta hos Idem i Paris 2011, "Promenad i kulinariskt pariskvarter", innehållande, "Le Bistrot", "Resturangköket", "Kvarteret", "Le gourmand", "Sista gäster", 48x65,5 cm

Rum 9

Lennart Jirlow mapp

Budhistorik (10 bud)
850802
16 500
850750
16 000
850703
15 500
846460
15 000
846459
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 696 EUR, 1 932 USD
Utropspris SEK:
19 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.