Skålar Kina

196288

SKÅLAR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, Qianlongs märke, dekor i emaljfärger med trädgrenar och fåglar, höjd 5, diameter 13 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 6

Skålar Kina

Budhistorik (12 bud)
846121
850992
846121
750
850991
700
846121
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.