Porträtt Tyskland

196276

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1800-tal Tyskland): Mansporträtt med brev: "Herren Herren Gebräder Stevert a Hamburg", olja på duk, 79x62 cm

Duklagningar, retuscher, krackelyr, uppfodrad på duk

Konst, Måleri

Rum 13

Porträtt Tyskland

Budhistorik (7 bud)
851592
851219
851217
851150
851013
750

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.