Luktdosa dosa silver 1800-tal

196264

LUKTDOSA, silver, stämplad AB 1852, DOSA, silver, stämplad Stockholm 1866, längd 4 resp 4, 7 cm

Med inskription

Silver

Monter 6

Luktdosa dosa silver 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
851498
600
847230
550
846169
500
846116
450
846104

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.