Dosor i silver Holland

196263

DOSOR, 4 st, silver, Holland, 1800-tal, dekor med heraldisk sköld, två med stjärnform

Spår av tejpmärken, smärre bucklor

Silver

Monter 6

Dosor i silver Holland

Budhistorik (8 bud)
851561
851546
851544
950
851458
900
848731
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.