Putti oljemålning

196257

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Putti, olja på duk, 52x40 cm

Krackeleringar, två dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Putti oljemålning

Budhistorik (11 bud)
851113
1 900
850786
1 800
850786
1 600
850417
850417
1 300

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.