David Teniers hans efterföljare oljemålning

196256

TENIERS, David (flamländsk skola 1800-tal) hans efterföljare,
Festande sällskap, bär signatur Adrian van ?, olja på duk, 55x85 cm

Dubblerad, lagning

Konst, Måleri

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

851424
2 600
851114
850336
1 600
847504

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.