Fåtöljer stolar 1800-tal

196253

FÅTÖLJER, 2 st, STOLAR, 3 st, 1800-talets andra hälft, klädsel av plysch, hjultrissor

Renoverade

Rum 1

Fåtöljer stolar 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
850646
4 600
851526
4 400
850646
4 200
851524
850646
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.