Spegel med konsolbord

196252

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, mahognyfanér, svärtade dekorelement, höjd spegel ca 136, höjd bord ca 78 cm

Lagningar, slitage, krön saknas, fanérskador/sprickor, sannolikt senare glas

Speglar

Rum 13

Spegel med konsolbord

Budhistorik (24 bud)
851514
851519
1 900
851514
1 800
851513
1 700
851507
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.