R Ljunggren litografi

196243

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Albins hörna, decemberkväll", signerad R. Ljunggren, 1971, färglitografi, 301/360, 33x41cm

Gulnader

Fack 10

R Ljunggren litografi

Budhistorik (6 bud)
852386
850
852353
852352
750
852139
700
850508
500

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.