Karl Axel Pehrsson färglitografi

196238

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -95, färglitografi, 96/385, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
850364
850270
950
850362
900
850270
850
850361

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.