Juan Carlos Quintana oljemålning

196231

QUINTANA, Juan Carlos (född 1963): "Fantasia", signerad och daterad Quintana -84, olja på duk, 130x162 cm

Ändringar/tillägg
Medföljande galleribroschyr att hämta i Utlämningen

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (14 bud)
851430
3 200
851426
851426
2 800
851318
2 600
851315
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.