Egil Janis Bruns oljemålning

196226

BRUNS, Egil Janis (Lettland, född 1938): "Jurmalciema laiva", monogramsignerad och daterad E.B.80, olja på pannå, 65x65 cm

Färgbortfall och märken

Konst, Måleri

Fack 3

Egil Janis Bruns oljemålning

Budhistorik (5 bud)
849874
850
849418
845610
750
845326
844916

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.