Herrman Norrman oljemålning

196223

NORRMAN Herman (1864-1906): Rokokosällskap, monogramsignerad H N-n 94, olja på duk, 63x53 cm; Denna ram är skuren av Rolf Norrman sonson till H N-n

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 6

Herrman Norrman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
845086
2 400
844993
844627
844616
844613
500

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.