José Louis Sanchez skulptur brons

196213

SANCHEZ, José Luis (född 1926): "Leviatan", signerad 1000/062, polerad brons, sockel av marmor, total höjd 18,5

Sockel med kantnagg

Konst, Skulptur

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
844649
846043
844649
1 700
846042
1 600
844649

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.