Göran Brunius oljemålning

196210

BRUNIUS, Göran (1911-2006):"Viken och fjärden", monogramsignerad GB, olja på duk, 65x92 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (12 bud)
850365
1 700
850355
1 600
850363
1 600
850355
850353
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.