Harald Lindberg oljemålning

196207

LINDBERG, Harald (1901-1976): "Snölyktan", signerad och daterad Harald Lindberg 70, olja på pannå, 29x49 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

850338
850240
844921

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.