Harald Lindberg oljemålning

196205

LINDBERG, Harald (1901-1976): "Nocturne", signerad Harald Lindberg, daterad ad tergo -72, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
849968
1 300
845910
849967
845910
900
846207
850

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.