Anders Fogelin färglitografi

196195

FOGELIN, Anders (1933-1982): "Barcelona", signerad och daterad Anders Fogelin 7/11-77, numrerad 153/225, färglitografi, 55x53 cm

Fuktfläck i passepartout

Fack 6

Anders Fogelin färglitografi
Budhistorik (7 bud)
848745
600
847212
550
845228
500
847211
450
845228

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.