Anders Fogelin färglitografi

196194

FOGELIN, Anders (1933-1982): Trädgårdsmotiv, signerad Anders Fogelin och numrerad 140/225, färglitografi, 55x51,5 cm

Fack 6

Anders Fogelin färglitografi

Budhistorik (5 bud)
849952
500
848743
450
847451
847213
844066

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.