Japanskt träsnitt Kunisada

196183

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): triptyk, Skådespelare i kabukipjäs, 1800-tal, signerade Toyokkuni ga, totalt 36x73 cm

Insektsangrepp

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 7

Japanskt träsnitt Kunisada
Budhistorik (17 bud)
850254
1 400
850252
1 300
850249
850250
850249

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.