U Hydman Vallien litografi

196180

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 9

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (14 bud)
854181
854178
854178
854180
950
854178
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.