Bert Håge Häverö färglitografi

196178

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Utsikt från Skeppbron mot Södermalm, signerad och märkt EA, färglitografi, 32x44 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 7

Budhistorik (11 bud)
850237
850350
750
850237
700
849787
650
844068
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.