Bert Håge Häverö litografi

196171

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Stockholm, signerad och märkt EA, färglitografi, 33x44 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 7

Bert Håge Häverö litografi
Budhistorik (12 bud)
849793
844071
750
849788
750
844071
700
849745
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.