Soffbord i rokokostil

196169

SOFFBORD, rokokostil, 1800-tal, höjd 48, 95x47 cm

Lagat, slitage

Rum 5

Soffbord i rokokostil

Budhistorik (18 bud)
850393
1 400
850394
1 300
850393
850390
850390

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.