Ulrica Hydman Vallien litografi

196163

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Par med fågel, signerad Ulrica HV 232/300, litografi, 36x48 cm

Fack 13

Budhistorik (13 bud)
849716
850
849768
849716
750
849766
700
849716
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.