Lasse Åberg litografier

196155

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek); oramade

Rum 9

Lasse Åberg litografier

Budhistorik (7 bud)
852848
650
852592
600
852592
500
852588
450
852341

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.