Y Edelmann litografi

196152

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (17 bud)
850428
1 900
853434
1 800
850428
1 700
853431
1 600
850428

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.