Bord på pelarfot 1800-tal

196151

BORD, på pelarfot, 1800-tal, fanérat i björk och masurbjörk, bordsskiva med dekor av stjärna, höjd 75 cm, diameter

Fanérskador, skador

Rum 12

Bord på pelarfot 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
852046
750
847309
700
852045
650
847309
600
852044
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.