Y Edelmann litografi

196150

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (15 bud)
852661
849229
852098
849229
850
852097

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.