U Hydman Vallien litografi

196149

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm; oramad

Rum 9

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (7 bud)
852755
550
852714
500
852754
500
852714
450
852753

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.